Son bir kaç yılda dünyada kripto paralar olan ilgi fazlası ile attı. Bu artış da beraberinde kripto para borsalarına olan ihtiyacı arttırdı. Kripto para borsaları arasında ise Binance borsası ilk akla gelen borsa haline geldi. Hem ülkemizde hem de dünyada Binance en çok kullanıcıya sahip borsa. 

Fakat art arda gelen Kripto borsaların dolandırıcılık haberleri herkesi tedirgin bir hale getirdi. İnsanlar artık para yatıracak borsaların onlara sağladığı güvenliğe çok önem vermeye başladı. Binance borsası ise sunduğu farklı güvenlik protokolleri ile insanlara kısa zamanda fazlası ile güven vermeyi başardı.

Binance Borsası Güvenilir Mi?

Güvenlik konusunda Binance borsası diğer borsalardan ayrı sistemler yürütüyor. Binance bu sistemlerin karşılığını da fazlası ile alıyor. İlk olarak dikkat çeken nokta Binance borsasının yüksek hacmi. Binance güvenilir mi? diye merak eden kişiler borsanın hacmine hemen dikkat eder. Binance tüm dünyada en yüksek hacme sahip kripto para unvanına sahip. 

Binance Para Gönderme İşlemleri

Bir diğer yandan Binance borsasından başka bir yere para göndermek onay kodları gerekir. Bu onay kodları kullanıcıların telefonuna, mailine ve Google Authenticator uygulamalarına gelir. Belli bir sürede bu kodlar girilmez ise sistem gönderme işlemini onaylamaz. Ayrıca Türkiye uzantısı olan Trbinance ile kullanıcılar anlaşmalı bankalardan paralarını çekebilir.  Buna ek olarak Binance borsası kendi kripto parasına sahiptir. BNB Coin adı verilen bu coin 600 dolar seviyelerine ulaştı. BNB coin de Binance’ın güvenilirliği fazlası ile arttırıyor.